Tel. číslo hotel: +420 739 569 771

Tel. číslo restaurace: +420 549 410 117

Pivní lázně

Dopřejte si pohodovou kombinaci odpočinku a relaxace s pozitivními účinky na Vaše zdraví. Lázně jsou ideální kombinací péče o tělo i ducha. Jde o privátní místnost s intimním osvětlení, příjemnou hudbou a vybranou privátní zážitkovou koupelí. Koupele jsou určeny pro jednu až dvě osoby. Po absolvování koupele o teplotě 35-37°C následuje odpočinek na lehátku, který přispívá k celkové relaxaci organismu a uvolnění. Procedura má také detoxikační účinky. Ke každé koupeli poskytujeme nápojový servis v ceně koupelí. Službu je nutné si dopředu telefonicky objednat.

Pamatujte prosím, na Váš včasný příchod na naše procedury. Na rezervované procedury přicházejte alespoň 5 minut před začátkem. Procedury na sebe mnohdy navazují, proto je končíme zásadně dle rezervovaného času (právě s ohledem na klienty přicházející po Vás).

Děkujeme za pochopení.

Image

PIVNÍ KOUPEL & KLEOPATŘINA LÁZEŇ – speciální nabídka pro dvě osoby

Užijte si jeden druhého a nechte hýčkat své smysly každý ve své zážitkové vaně.

PIVNÍ KOUPEL pro muže: Ponoření se do lahodného sladového moku a pivovarských kvasnic se směsí chmele a chmelových šištic. Během procedury je Vám podáváno čepované pivo Grádo 0,5l.

KLEOPATŘINA LÁZEŇ pro ženu: Luxusní lázeň egyptské královny Kleopatry, která díky růžovému oleji z divoce rostoucích růží a syrovátek Vám dopřeje opravdu uklidňující a uvolňující zážitek. Během procedury je Vám podáván osvěžující míchaný drink alkoholický/nealkoholický 0,3l. 

 • Délka koupele 20min + odpočinek v odpočinkové místnosti v saunovém světě
 • Cena pro dvě osoby: 990Kč
Image

KLEOPATŘINY KOUPELE – lázně egyptské královny Kleopatry

Kleopatřiny koupele, které si s oblibou dopřávala egyptská královna Kleopatra, zaručují pokožce nejjemněšípéči. Jde o luxusní lázeně, které pleť rozzáří, osvěží a vyhladí. Na výběr je ze tří druhů lázní:

Lázeň z divokých růží

Koupel je z vysoce kvalitní sušené syrovátky z pravého mléka a pomáhá pokožku zjemnit, hydratovat a lépe prokrvovat aniž by ji vysušovala. Díky kombinaci kvalitních přírodních rostliných olejů a éterických olejů z divoce rostoucích růží si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný vůní rozkvetlích růžových keřů. Vaše pokožka nabude zdravějšího a svěžejšího vzhledu a tělo i duše bude zbavena každodenního stresu. Výtažky z růže, obsahují velké množství vitamínů. Mají antioxidační účinky a pro vysoce hydratační účinek se hodí pro všechny typy pokožky. Během procedury je Vám podáván osvěžující míchaný drink alkoholický/nealkoholický 0,3l. 

Levandulová lázeň

Lázeň obsahuje velký podíl harmonizujícího a posilujícího éterického oleje z levandule a dalších bylin. Lázeň dodá unavené pokožce svěžest, zdravý vzhled, potřebnou hydrataci a pomůže odbourat fyzický i psychický stres a námahu. Koupelový olej levandule působí harmonizujícím a nervy posilujícím účinkem. Levandule pročišťuje vzduch a pomáhá při depresích, podporuje klidný a vydatný spánek a pomáhá zbavit se duševního napětí a stresu. Pomáhá i při bolestech hlavy, migrénách a zmírňuje příznaky při dýchacích potížích. Během procedury je Vám podáván osvěžující levandulový alkoholický/nealkoholický drink 0,3l. 

Tropické povzbuzení

Nechte se pomocí ovocné vůně směsí papáji, třešní a granátového jablka přenést do tropického ráje. Lehká, svěží koupel s oživujícími účinky, která pozvedne Vaši náladu a zanechá pokožku sladce provoněnou. Je vhodná při pocitech psychického vyčerpání a celkové únavě. Během procedury je Vám podáváno aloe vera 0,5l.

 • Všechny druhy koupelí: délka 20min + relaxace v odpočinkové místnosti v saunovém světě.
 • Vana pro jednotlivce – 550 Kč
 • Vana pro pár – 1 150 Kč
Image

PIVNÍ KOUPEL – přijďte si vychutnat pivní lázně na místo, kde je pivo a chmel doma

Pivní koupel je moderní lázeňská procedura, která spočívá v užití horké lázně s přírodními extrakty, ze kterých se vaří pivo – vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad z našeho pivovaru Grádo, který je součástí wellness. Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové vitalizaci. Pivovarské kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Během procedury je Vám podáváno čepované pivo Grádo 0,5l.

 • Délka koupele: 20 min +relaxace v odpočinkové místnosti v saunovém světě
 • Vana pro jednotlivce – 650 Kč
 • Vana pro pár – 1 160 Kč
Image

RAŠELINOVÁ KOUPEL

Přírodní rašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody. Účinky spočívají v prohřátí celého těla a v organicko-minerálním působení koupele na celý organismus. Aktivní látky a minerály uvolňují svaly a tkáně, stimulují přirozený cyklus organismu a podporují tak regeneraci a hojení. Rašelinová koupel se používá nejvíce při problémech pohybového aparátu – bolesti kloubů, svalů, revmatizmu a artróze. Léčí kožní problémy. Dostává z těla škodlivé látky a naopak jí dodává látky stimulující imunitní systém. Zmírňuje stavy napětí, stresu, únavy. Zlepšuje prokrvení. Během procedury je podávaná sklenice vína 0,3l.

 • Délka koupele: 20 min + relaxace v zábalu na lůžku
 • Vana pro jednotlivce – 590 Kč
 • Vana pro pár – 980 Kč

Otevírací doba

Pondělí - Sobota - 11.00 - 22.00 h
Neděle - 11.00 - 21.00 h

Rezervace míst v restauraci