Tel. číslo hotel: +420 739 569 771

Tel. číslo restaurace: +420 549 410 117

Restaurace Červený mlýn

Stylová restaurace byla otevřena v roce 2003 v prostorách budovy původního mlýna.

Těšit se můžete především na poctivou a kvalitní kuchyni českou a kontinentální, založenou na čerstvých a převážně regionálních surovinách. Nepoužíváme náhražky a polotovary a mnoho surovin si tak v naší kuchyni i sami vyrábíme.  V letních měsících můžete ochutnat domácí limonády. 

Rádi v naší restauraci přivítáme  také handicapované spoluobčany, máme bezbariérový přístup do restaurace, na venkovní terasu, salonku i na toaletu.

Domácí mazlíčci jsou v naší restauraci také vítáni.

Pro malé návštěvníky jsme připravili výběr z dětských jídel a v restauraci máme dětský koutek. 

Pro pořádání svatby, rodinné či firemní oslavy nabízíme samostatný salonek s kapacitou až 90 osob, s vlastním átriem pro ničím nerušenou zábavu a soukromí.

Nabízíme každodenní výběr z poledního menu, pořádání kulinářských akcí, rautů a školení. Ve všech prostorách restaurace i hotelu je k dispozici bezplatné WiFi.

Máme vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou a v létě jistě oceníte prostornou terasu se zastíněním.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba

Pondělí - Sobota - 11.00 - 22.00 h
Neděle - 11.00 - 21.00 h

Rezervace míst v restauraci

Salónek

Nabízíme vám prostorný salónek s kapacitou až 90 osob, které můžete využít při oslavách, svatbě, rodinném setkání. Součástí salónku je i uzavřené venkovní atrium pro pohodlí a soukromí vaší akce.

Poptat rezervaci

Svatby a oslavy

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného salónku nebo interiéru restaurace s přilehlou letní terasou, která může sloužit i ke svatebnímu obřadu. Je zde možné i oblíbené grilování. O vaši slavnostní hostinu se postará náš šéf kuchař přesně tak, jak si budete přát. S kapacitou 80 osob bude dost místa i pro velké rodiny.

Napište nám, rádi vám sdělíme veškeré informace.

Image
Image
Image
Image

Konference a školení

Připravíme pro vás konferenci, školení, semináře, obchodní sezení, prezentace a firemní večírky. Pro vaše školení vám zapůjčíme audio/video techniku, plátno a flipchart.

Zajistíme vám také coffee break, oběd anebo raut. Pokud máte zájem o náš salónek i s ubytováním, kontaktujte nás a my vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku s ohledem na velikost akce.

Pro hlavního školitele nebo organizátora akce nabízíme při obsazení více pokojů v našem hotelu noc zdarma.