Restaurace Červený mlýn

Stylová restaurace byla otevřena v roce 2003 v prostorách budovy původního mlýna.

Těšit se můžete především na poctivou a kvalitní kuchyni českou a kontinentální, založenou na čerstvých a převážně regionálních surovinách. Nepoužíváme náhražky a polotovary a mnoho surovin si tak v naší kuchyni i sami vyrábíme.  V letních měsících můžete ochutnat domácí limonády. 

Rádi v naší restauraci přivítáme  také handicapované spoluobčany, máme bezbariérový přístup do restaurace, na venkovní terasu, salonku i na toaletu.

Domácí mazlíčci jsou v naší restauraci také vítáni.

Pro malé návštěvníky jsme připravili výběr z dětských jídel a v restauraci máme dětský koutek. 

Pro pořádání svatby, rodinné či firemní oslavy nabízíme samostatný salonek s kapacitou až 90 osob, s vlastním átriem pro ničím nerušenou zábavu a soukromí.

Nabízíme každodenní výběr z poledního menu, pořádání kulinářských akcí, rautů a školení. Ve všech prostorách restaurace i hotelu je k dispozici bezplatné WiFi.

Máme vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou a v létě jistě oceníte prostornou terasu se zastíněním.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba

Pondělí - Sobota - 11.00 - 22.00 h
Neděle - 11.00 - 21.00 h
 
Rezervace míst v restauraci
tel. 549410117
DSC_9297.jpg

Restaurace

Restaurace Červený mlýn je ideálním místem pro pracovní, rodinný oběd nebo romantickou večeři, najíst se zde můžete na rozlehlé letní terase. Restaurace nabízí své prostory, jako zázemí pro firemní prezentace, koktejly, rauty, svatební hostiny. Kuchyně Červený mlýn poskytuje prvotřídní kvalitu z těch nejlepších surovin. Možnost parkování před hotelem.

Salónek

Salónek

Nabízíme vám prostorný salónek s kapacitou až 90 osob, které můžete využít při oslavách, svatbě, rodinném setkání. Součástí salónku je i uzavřené venkovní atrium pro pohodlí a soukromí vaší akce.

Poptat rezervaci

Svatby, oslavy, konference a workshopy

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného salónku nebo interiéru restaurace s přilehlou letní terasou. O vaši slavnostní hostinu se postará náš šéf kuchař přesně tak, jak si budete přát.

Svatby a oslavy

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného salónku nebo interiéru restaurace s přilehlou letní terasou, která může sloužit i ke svatebnímu obřadu. Je zde možné i oblíbené grilování. O vaši slavnostní hostinu se postará náš šéf kuchař přesně tak, jak si budete přát. S kapacitou 80 osob bude dost místa i pro velké rodiny.

Napište nám, rádi vám sdělíme veškeré informace.

Image
Image
Image
Image

Konference a školení

Připravíme pro vás konferenci, školení, semináře, obchodní sezení, prezentace a firemní večírky. Pro vaše školení vám zapůjčíme audio/video techniku, plátno a flipchart.

Zajistíme vám také coffee break, oběd anebo raut. Pokud máte zájem o náš salónek i s ubytováním, kontaktujte nás a my vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku s ohledem na velikost akce.

Pro hlavního školitele nebo organizátora akce nabízíme při obsazení více pokojů v našem hotelu noc zdarma.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota - 11.00 - 22.00 h
Neděle - 11.00 - 21.00 h

Platby

Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami i zálohou fakturou .

Rezervace

Rezervace v restauraci

Telefon: 549410117 - rezervace stolu, objednání menu
Provozní: p. Šímová - 731654917
E-mail: restaurace@cervenymlyntisnov.cz

 

Provozovatel

Provozovatel: SARTOM s.r.o. IČO 17848393
Adresa provozovny: Červený mlýn 170, Tišnov
Mužíková Šárka - 604881858
Plavec Tomáš - 605734760