Tel. číslo hotel: +420 739 569 771

Tel. číslo restaurace: +420 549 410 117

Masáže

Masáže doporučujeme rezervovat předem, vyhnete se tak případnému zklamání, že váš vybraný čas je už obsazen. Před masáží nás vždy informujte o vašich zdravotních obtížích, abychom mohli předejít případným rizikům. Masáž vám upravíme na míru, pokud máte přání, prosím řekněte si masérovi o intenzivnější či naopak jemnější masáž. Rádi vám vyhovíme a přizpůsobíme intenzitu masáže.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – síla přímo ze sopky

Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. Lávové kameny mají mimořádné silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů a rozproudí energii v těle. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku a svalová vlákna, ale způsobuje i výraznéprokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla.

  • 50 min / 650 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ – masáž, u které si odpočinete

Relaxační masáž je zaměřena na odstranění únavy, stresu a zmírnění napětí. Taktéž uvolňuje unavené svaly. Jedná se o velmi jemnou masáž těla, která spolu se speciálním masážním olejem intenzivně působí proti stresu, depresi, únavě organismu a přináší tak blahodárný uklidňující pocit.

  • Masáž zad a šíje 30min / 470 Kč
  • Celková masáž 60min / 850 Kč
  • Masáž 90min / 1 190 Kč

PEELINGOVÁ MAZÁŽ KÁVOVÁ – luxusní, voňavá a omlazující masáž se zábalem

Procedura začíná kávovou masáží s peelingem. Kávový peeling se postará o to, aby byly póry do hloubky očištěny. Zrníčka jemně mleté kávy odstraňují vrchní odumřelé šupinky kůže a pokožka se stává hladkou a krásně kávově provoněnou. Tímto peelingem pokožka do sebe vstřebává spoustu vitamínů, minerálů a antioxidantů obsažených v kávě. Poté navazuje relaxačnímasáž a 20minut relaxace na lůžku v odpočinkové místnosti s hvězdným nebem.

  • Masáž s peelingem 30min + Zábal 15min + Relaxace 20min / 570 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM – zažijte léčivou sílu přírodní rašeliny

Pozitivní účinek klasické masáže je podpořen zábalem z rašeliny. Délka masáže 30minut, 20minut zábal a 20minut relaxace na lůžku v odpočinkové místnosti s hvězdným nebem. Rašelinový zábal poskytuje příjemné teplo, zvyšuje prokrvení, výborněpůsobí na ztuhlé svalstvo, dále při bolestech zad, zlepšuje hojení kožních ekzémů, vhodné při bolestech kloubu.

  • 30min masáž + 20min zábal +  20min relax / 700 Kč 

MASÁŽ ZAMĚŘENÁ PRO TĚHOTNÉ – na masáž I s miminkem v bříše!

PŘINÁŠÍ HLUBOKOU RELAXACI A ODBOURÁVÁ STRES.

Těhotenství je speciální období v životě ženy a každá žena si zaslouží speciální péči. Masáž pomáhá těhotným ženám lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle, překonávat napětí i únavu. Miminko v bříšku je napojené na svou maminku a dobře vnímá její rozpoložení. Masáž, při níž maminka zrelaxuje, tedy velmi prospívá nejen mamince, ale i miminku. Pravidelná masáž může zkvalitnit noční spánek, který je v graviditě tolik potřeba. Také podpoří krevní oběh vás i vašeho plodu. Zatočí s křečemi, sníží zadržování vody.

Masáž pro těhotné je jemná a citlivá, využívá se menší tlak, a to v poloze na zádech, boku a nebo v sedě. Tělo máte zakryté nahřátou příjemnou dečkou a odkrývá se vždy jen ta část, která se masíruje. Nohy a hlava vždy vypodloženy. Nejdůležitější je, aby vám masáž sedla a po celou dobu jste se cítila příjemně.

  • 30 min / 470,- Kč
  • 60 min / 850,- Kč

    V ceně je zahrnut nealkoholický nápoj