Důležité info! Vzhledem k nadcházejícímu teplému počasí a nízkému počtu návštěvníků bude saunový svět od 8.4.2024 do října uzavřen. Všechny již zakoupené poukazy budou automaticky prodlouženy o dobu uzavření.
Masáže a zážitkové vany budou v provozu bez omezení. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás opět těšit na podzim.


Ponořte se do světa wellness centra Červený mlýn a nechte se unášet vlnou relaxu a pohody. K vašemu naprostému uvolnění a odpočinku těla a mysli si můžete plnými doušky užívat procedury PIVNÍCH LÁZNÍ, které zahrnují zážitkové koupele a masáže nebo SAUNOVÝ SVĚT disponující třemi saunami s ochlazovacím bazénem a vířivku s masážními tryskami. Odpočinout si pak můžete v místnosti s hvězdným nebem v doprovodu s příjemnou relaxační hudbou..


      NOVINKA
         Každé úterý v čase 16:00-18:00 SAUNOVÝ SVĚT jen pro ženy.

Image
Image

SAUNOVÝ SVĚT – svět zaslíbený odpočinku

SAUNOVÁNÍ JE ZDRAVÉ! Pravidelná návštěva sauny má blahodárný vliv na lidské zdraví.

Odstraňuje stresy každodenního života, příznivě působí na srdeční soustavu, regeneruje svalstvo, celkově posiluje organismus a činí ho odolnějším! 

Saunový svět nabízí relax v moderních a prostorných saunách:

 • FINSKÁ SAUNA
 • INFRA SAUNA
 • PARNÍ SOLNÁ SAUNA
 • PARNÍ AROMA SAUNA

 

Užijte si saunování naplno!

U nás poznáte SAUNOVÉ CEREMONIÁLY na různá témata s příběhem. O tento proces se postará zkušený saunér, který ovládá nejrůznější techniky rozhánění vzduchu, díky kterým si můžete vychutnat jemné ovívání i přímé parní nárazy ručníkem či vějířem.

Ochladit i zaplavat si můžete v OCHLAZOVACÍM BAZÉNU.

Nechybí ani MOKRÝ BAR, který nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje  a ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST S HVĚZDNOU OBLOHOU. Celý saunový svět doprovází příjemná relaxační hudba.

 

VSTUPNÉ

 

90min

120 min 

neomezený čas 

 

 

 

 

 

Vstup Út-Ne 

 

350Kč

 440Kč

 500Kč

Vstup pro seniory 60+, ZTP a studenty

 

280Kč

 370Kč

 450Kč

Vstup dětské (2-12let)

                                   200Kč

 

 

Upozornění:

Pro klidnou atmosféru a nerušený požitek z relaxace mají děti do 12ti let vstup do 18hod.

 V ceně vstupného je zahrnuto zapůjčení osušky a prostěradla.

 DOBÍJECÍ WELLNESS KARTA na libovolnou částku a následné čerpání kreditu na veškeré služby wellness.Otevírací doba

 

PO ZAVŘENO

ÚT 16:00-21:00 (16:00-18:00 vstup pouze pro ženy)
ST-ČT 16:00 - 21:00
PÁ 14:00 - 21:00
SO - NE + svátky 11:00 - 21:00
Zážitkové koupele a masáže jsou otevřeny denně 9:00-21:00

Rezervace nebo informace:
739 078 800
e-mail:
wellness@cervenymlyntisnov.cz

Nově v nabídce PRONÁJEM SAUNOVÉHO SVĚTA

v měsících září až duben

Pronájem na 120min

Pronájem na 120min

Do 18hod.

Do 18hod.

Od 18hod.

Od 18hod.

Do 30 osob

Nad 30 osob

Do 30 osob

Nad 30 osob

5.500Kč

příplatek 200Kč/osoba

8.500Kč

příplatek 200Kč/osoba

v měsících květen až červenec

Do 18hod.

Do 18hod.

Od 18hod.

Od 18hod.

Do 30 osob

Nad 30 osob

Do 30 osob

Nad 30 osob

3.500Kč

příplatek 150Kč/osoba

4.500Kč

příplatek 150Kč/osoba

Další služby za příplatek

Ceremoniály od zkušeného saunéra

500Kč

Studený catering

100Kč/osoba

WELLNESS Pivní lázně - masáže

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – síla přímo ze sopky

Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. Lávové kameny mají mimořádné silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů a rozproudí energii v těle. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku a svalová vlákna, ale způsobuje i výraznéprokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla.

 • 50 min / 650 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ – masáž, u které si odpočinete

Relaxační masáž je zaměřena na odstranění únavy, stresu a zmírnění napětí. Taktéž uvolňuje unavené svaly. Jedná se o velmi jemnou masáž těla, která spolu se speciálním masážním olejem intenzivně působí proti stresu, depresi, únavě organismu a přináší tak blahodárný uklidňující pocit.

 • Masáž zad a šíje 30min / 470 Kč
 • Celková masáž 60min / 850 Kč
 • Masáž 90min / 1 190 Kč

PEELINGOVÁ MAZÁŽ KÁVOVÁ – luxusní, voňavá a omlazující masáž se zábalem

Procedura začíná kávovou masáží s peelingem. Kávový peeling se postará o to, aby byly póry do hloubky očištěny. Zrníčka jemně mleté kávy odstraňují vrchní odumřelé šupinky kůže a pokožka se stává hladkou a krásně kávově provoněnou. Tímto peelingem pokožka do sebe vstřebává spoustu vitamínů, minerálů a antioxidantů obsažených v kávě. Poté navazuje relaxačnímasáž a 20minut relaxace na lůžku v odpočinkové místnosti s hvězdným nebem.

 • Masáž s peelingem 30min + Zábal 15min + Relaxace 20min / 570 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM – zažijte léčivou sílu přírodní rašeliny

Pozitivní účinek klasické masáže je podpořen zábalem z rašeliny. Délka masáže 30minut, 20minut zábal a 20minut relaxace na lůžku v odpočinkové místnosti s hvězdným nebem. Rašelinový zábal poskytuje příjemné teplo, zvyšuje prokrvení, výborněpůsobí na ztuhlé svalstvo, dále při bolestech zad, zlepšuje hojení kožních ekzémů, vhodné při bolestech kloubu.

 • 30min masáž + 20min zábal +  20min relax / 700 Kč 

PIVNÍ LÁZNĚ - ničím nerušený relax v soukromí

Dopřejte si pohodovou kombinaci odpočinku a relaxace s pozitivními účinky na Vaše zdraví. Lázně jsou ideální kombinací péče o tělo i ducha. Jde o privátní místnost s intimním osvětlení, příjemnou hudbou a vybranou privátní zážitkovou koupelí. Koupele jsou určeny pro jednu až dvě osoby. Po absolvování koupele o teplotě 35-37°C následuje odpočinek na lehátku, který přispívá k celkové relaxaci organismu a uvolnění. Procedura má také detoxikační účinky. Ke každé koupeli poskytujeme nápojový servis v ceně koupelí. Službu je nutné si dopředu telefonicky objednat.

 

Pamatujte prosím, na Váš včasný příchod na naše procedury. Na rezervované procedury přicházejte alespoň 5 minut před začátkem. Procedury na sebe mnohdy navazují, proto je končíme zásadně dle rezervovaného času (právě s ohledem na klienty přicházející po Vás). Děkujeme za pochopení.

 

Image

PIVNÍ KOUPEL & KLEOPATŘINA LÁZEŇ – speciální nabídka pro dvě osoby

Užijte si jeden druhého a nechte hýčkat své smysly každý ve své zážitkové vaně.

PIVNÍ KOUPEL pro muže: Ponoření se do lahodného sladového moku a pivovarských kvasnic se směsí chmele a chmelových šištic. Během procedury je Vám podáváno čepované pivo Grádo 0,5l.

KLEOPATŘINA LÁZEŇ pro ženu: Luxusní lázeň egyptské královny Kleopatry, která díky růžovému oleji z divoce rostoucích růží a syrovátek Vám dopřeje opravdu uklidňující a uvolňující zážitek. Během procedury je Vám podáván osvěžující míchaný drink alkoholický/nealkoholický 0,3l. 

 • Délka koupele 20min + odpočinek v odpočinkové místnosti v saunovém světě
 • Cena pro dvě osoby: 990Kč
Image

PIVNÍ KOUPEL – přijďte si vychutnat pivní lázně na místo, kde je pivo a chmel doma

Pivní koupel je moderní lázeňská procedura, která spočívá v užití horké lázně s přírodními extrakty, ze kterých se vaří pivo – vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad z našeho pivovaru Grádo, který je součástí wellness. Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové vitalizaci. Pivovarské kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Během procedury je Vám podáváno čepované pivo Grádo 0,5l.

 • Délka koupele: 20 min +relaxace v odpočinkové místnosti v saunovém světě
 • Vana pro jednotlivce – 650 Kč
 • Vana pro pár – 1 160 Kč
Image

RAŠELINOVÁ KOUPEL

Přírodní rašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody. Účinky spočívají v prohřátí celého těla a v organicko-minerálním působení koupele na celý organismus. Aktivní látky a minerály uvolňují svaly a tkáně, stimulují přirozený cyklus organismu a podporují tak regeneraci a hojení. Rašelinová koupel se používá nejvíce při problémech pohybového aparátu – bolesti kloubů, svalů, revmatizmu a artróze. Léčí kožní problémy. Dostává z těla škodlivé látky a naopak jí dodává látky stimulující imunitní systém. Zmírňuje stavy napětí, stresu, únavy. Zlepšuje prokrvení. Během procedury je podávaná sklenice vína 0,3l.

 • Délka koupele: 20 min + relaxace v zábalu na lůžku
 • Vana pro jednotlivce – 590 Kč
 • Vana pro pár – 980 Kč
Image

KLEOPATŘINY LÁZNĚ – lázně egyptské královny Kleopatry

Kleopatřiny koupele, které si s oblibou dopřávala egyptská královna Kleopatra, zaručují pokožce nejjemněšípéči. Jde o luxusní lázeně, které pleť rozzáří, osvěží a vyhladí. Na výběr je ze tří druhů lázní:

Lázeň z divokých růží

Koupel je z vysoce kvalitní sušené syrovátky z pravého mléka a pomáhá pokožku zjemnit, hydratovat a lépe prokrvovat aniž by ji vysušovala. Díky kombinaci kvalitních přírodních rostliných olejů a éterických olejů z divoce rostoucích růží si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný vůní rozkvetlích růžových keřů. Vaše pokožka nabude zdravějšího a svěžejšího vzhledu a tělo i duše bude zbavena každodenního stresu. Výtažky z růže, obsahují velké množství vitamínů. Mají antioxidační účinky a pro vysoce hydratační účinek se hodí pro všechny typy pokožky. Během procedury je Vám podáván osvěžující míchaný drink alkoholický/nealkoholický 0,3l. 

Levandulová lázeň

Lázeň obsahuje velký podíl harmonizujícího a posilujícího éterického oleje z levandule a dalších bylin. Lázeň dodá unavené pokožce svěžest, zdravý vzhled, potřebnou hydrataci a pomůže odbourat fyzický i psychický stres a námahu. Koupelový olej levandule působí harmonizujícím a nervy posilujícím účinkem. Levandule pročišťuje vzduch a pomáhá při depresích, podporuje klidný a vydatný spánek a pomáhá zbavit se duševního napětí a stresu. Pomáhá i při bolestech hlavy, migrénách a zmírňuje příznaky při dýchacích potížích. Během procedury je Vám podáván osvěžující levandulový alkoholický/nealkoholický drink 0,3l. 

Tropické povzbuzení

Nechte se pomocí ovocné vůně směsí papáji, třešní a granátového jablka přenést do tropického ráje. Lehká, svěží koupel s oživujícími účinky, která pozvedne Vaši náladu a zanechá pokožku sladce provoněnou. Je vhodná při pocitech psychického vyčerpání a celkové únavě. Během procedury je Vám podáváno aloe vera 0,5l.

 • Všechny druhy koupelí: délka 20min + relaxace v odpočinkové místnosti v saunovém světě.
 • Vana pro jednotlivce – 550 Kč
 • Vana pro pár – 1 150 Kč
Image

Finská Sauna

90 min
Image

Aroma Sauna

90 min
Image

Parní Sauna

90 min
Image

Infra Sauna

90 min

Fotografie

Balíčky

Plán Wellnes Červený Mlýn

Plan wellness Cerveny mlyn

Kontakt

KOMPLEX ČERVENÝ MLÝN

Červený mlýn 170
Tišnov 666 01

IČO: 11688041
DIČ: CZ11688041

Zodpovědný vedoucí: Zdeňka Fialová

Rezervace

 

Rezervace ubytování

tel.: +420 739 569 771
e-mail: hotel@cervenymlyntisnov.cz

Wellness

tel.: +420 739 078 800
e-mail: wellness@cervenymlyntisnov.cz

Platby

Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami i zálohou fakturou .