Logo
Dnešní menu
Kulinářské akce
Otevírací doba

Restaurace


Po - Čt  11 - 22 hod.
Pá - So  11 - 23 hod 
Neděle 11 - 19 hod

Hotel - recepce
denně od 10 - do 22 hod

REZERVACE:

+420 739 569 771

cervenymlyn@morfico.cz

Rezervační
formulář
ubytování

Pivovar

- - -Pivovar, pivní lázně, wellness

Záměr vybudovat relaxační centrum se datuje již od vzniku penzionu "Červený mlýn" v Tišnově. Jeden z nejstarších objektů, bývalý vodní mlýn na řece Svratce, získal svojí rekonstrukcí nový význam. Polohou a využitím se stal významnou dominantou města Tišnov. Stylová restaurace s letní terasou, salónkem k pořádání společenských akcí (svatby, oslavy, semináře) a útulné ubytování, využívá již mnoho spokojených hostů.

Přístavbou nového objektu se speciální nabídkou služeb, které v Tišnově chybí, získají návštěvníci penzionu ale i široká veřejnost možnost jak naložit se svým volným časem a udělat něco pro svoje zdraví. Základem bude minipivovar s výstavem 2.500 hl/rok. Dvou-komorová varna o objemu 10hl 12 zracích tanků a otevřená spilka budou umístěny za prosklenou stěnou, přístupnou ze stávajícího parkoviště penzionu. Pivo zn."Grádo" se zde bude vařit tradičními způsoby ( horní ,spodní kvašení) zásadně z tuzemských surovin a z vody čerpané z vlastního hlubinného vrtu. Část produkce se bude čepovat v přilehlé pivnici a v několika vybraných restaurací, část se bude plnit do KEGů a PET lahví.

Významnou součástí naší nabídky bude „lázeňské pivo", které použijeme do koupelí v dřevěných kádích, umístěných v přilehlých pivních lázních. Věříme, že také zábaly v pivním mlátě si najdou své příznivce. V prostorách lázní můžete využívat 3 sauny ( finská, parní, infra), ochlazující bazének, vířivku, odpočívárnu s obsluhou a hygienické zázemí. Po celkové očistě těla a duše bude k dispozici stávající restaurace s nabídkou kvalitních jídel a pivních specialit.

Areál bude mít dostatečný počet parkovacích míst, včetně parkování na střeše nového objektu, přístupného nájezdovou rampou ze stávajícího parkoviště penzionu a zastávky autobusu.

Věříme, že relaxační centrum „Grádo“ a penzion "Červený mlýn" v Tišnově se stane oblíbeným návštěvným místem nejen pro Tišnováky.

Rodina Fialova

Chutné, čerstvé, zdravé

Farmařské suroviny


Čerstvé suroviny


Vlastní výroba


Bezlepková dieta


Domácí moučníky