Logo
Dnešní menu
Kulinářské akce
Otevírací doba

Restaurace


Po - Čt  11 - 22 hod.
Pá - So  11 - 23 hod 
Neděle 11 - 19 hod

Hotel - recepce
denně od 10 - do 22 hod

REZERVACE:

+420 739 569 771

cervenymlyn@morfico.cz

Rezervační
formulář
ubytování

Konference a oslavy

Nabízíme vám prostorný salonek s kapacitou až 90 osob, který můžete využít při Vaší oslavě, svatbě, rodinném setkání anebo školení.

Konfereční a školící služby

Připravíme pro Vás konferenci, školení, semináře, obchodní sezení, prezentace a firemní večírky. Pro Vaše školení Vám zapůjčíme audio/video techniku, plátno a flipchart.

Zajistíme vám také  coffee break , oběd anebo raut. Pokud máte zájem o náš salonek i s ubytováním, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku s ohledem na velikost akce.

Pro hlavního školitele nebo organizátora akce  nabízíme při obsazení více pokojů v našem hotelu noc zdarma.

Svatby, oslavy, rauty, narozeninové párty

Dovolujeme si vám nabídnout prostorný salonek pro váš svatební den, oslavu narozenin, třídních srazů, mysliveckých lečí atd..
Kapacita je až 90 osob.

Ze salonku je vstup do venkovního atria, které můžete využít i ke svatebnímu obřadu. Je zde možné i  oblíbené grilování selátka, krůty a jiných mas. Salonek má podium, které je možno využít pro kapelu nebo DJ. Dle požadavku a výběru stylu hudby vám můžeme doporučit ty, se kterými spolupracujeme.

Velmi oblíbeným místem pro konání svatebních obřadů je nedaleký klášter Porta Coeli  a Tišnovská radnice. Jelikož sledujeme moderní trendy svatebních dekorací a úprav svatebních tabulí, můžete Váš svatební den uspořádat právě u nás. Rádi vám pomůžeme s přípravou slavnostní svatební či jiné hostiny. Složení menu, příprava slavnostní tabule, doprovodného programu  s vámi rádi upřesníme při Vaší osobní návštěvě. Podrobně rozebereme Vaše požadavky a společně vytvoříme optimální kombinaci Vaší představy a finanční možnosti.

Při objednání svatební hostiny je pro novomanžele připravena noc v našem apartmánu ZDARMA. Apartmán je útulně a romanticky vyzdoben. Viz foto

Osobní návštěva a pocit z dobrého prostředí, místa a příjemného personálu Vám nejlépe napoví, jestli zde chcete strávit Váš slavnostní den.

Fotogalerie salónek a atrium

Chutné, čerstvé, zdravé

Farmařské suroviny


Čerstvé suroviny


Vlastní výroba


Bezlepková dieta


Domácí moučníky